SPA dla mózgu

SPA dla mózgu

Doskonałym sposobem na jesienny brak energii i życiowe przygnębienie (oprócz ruchu oczywiście) jest trening słuchowy TOMATISA®, który dzięki przekazywaniu wysokich dźwięków jednocześnie dynamizuje mózg i relaksuje ciało, pozytywnie wpływając na lepsze samopoczucie.

Zadajesz sobie pytanie czy tego właśnie potrzebujesz? A czy uważnie czytasz to co napisałam? Nie rozpraszają Cię otaczające dźwięki? Czy jesteś w stanie odizolować się od zakłóceń, skupiając się wyłącznie na dźwiękach, które są istotne? Może się to wydawać proste, a tymczasem chodzi o zaawansowaną zdolność poznawczą, która wymaga umiejętności radzenia sobie z emocjami. Gdy słuchanie jest zaburzone, może to bardzo silnie wpływać na nasz rozwój osobisty, siły witalne i samopoczucie.

Jak to działa?

Podczas seansów słuchowych TOMATISA® (odbywających się codziennie po 2 godziny przez 2 tygodnie) płynąca przez słuchawki muzyka charakteryzuje się nagłymi zmianami kontrastów. Kontrasty te są niemożliwe do przewidzenia. Są zupełnie bezbolesne, lecz zaskakują mózg, który automatycznie zwraca na nie szczególną uwagę. Ponadto kontrasty te są tak zdefiniowane, by kłaść nacisk na przekazywanie dźwięków wysokich, mających duży efekt stymulujący.

Korzyści:

  • poprawa nastroju
  • zwiększenie energii życiowej (jesienią bezcenne)
  • obniżenie poziomu lęku
  • pozytywny wpływ na emocje
  • poprawa zdolności organizacyjnych (bezcenne przez całe życie)
  • lepsza koncentracja na zadaniu
  • mniejsza rozpraszalność uwagi poprzez bodźce zewnętrzne (zwłaszcza słuchowe)

Zadbaj o siebie, zaktywizuj swój układ nerwowy - przyjdź na trening, a poczujesz różnicę

wSPAniałe doświadczenie dla mózgu.

Poznaj całościowe zastosowanie treningów słuchowych TOMATISA®

Siedem Zmysłów - gabinet terapeutyczny Warszawa - zapraszamy.